Evlilik Kamuya Açık Olabilir mi?


Blog sayfamızı henüz takibe başlayanlar için kısa bir amaç ve teşekkür yazısı paylaşmayı uygun gördüm, kendimce.

Başlığı okuduktan sonra biraz kafanız karışmış olabilir. Zira evlilik asla kamuya açık olamaz tabi. En azından Deniz ve benim düşüncemiz bu yönde. Fakat sevinç ve hüznümüzü paylaşmanın negatif bir durum değil, aksine toplumumuzun yapı taşlarından biri olduğunu düşünüyorum.

Evlilik Cüzdanı, Deniz ve benim düğünümüzün öncesinde ve sonrasında yaşadıklarımızı, naçizane paylaştığımız bir ortamdır. Özellikle son dönemde gençlerin ölüp bittiği sosyal medya hesaplarının; okumayı öldürdüğünü, aslında maalesef sosyalleşmeyi körelttiğini düşündüğümüzden, hala bir karizması olan ve ayrı bir okuma kültürü benimseten “blog” sistemine dahil olmaya karar verdik.

Tam da bu noktada sosyal medyaları gerçekten bir “araç” olarak kullanıyoruz. Evlilik hayatı, evlilik yaşamı, düğün, nişan, kız isteme, kına, gelinlik, damatlık gibi kelimeleri arattığınızda karşınıza çıkmayı hedefliyoruz.

Tüm sosyal medya hesaplarımızdan bizi takip eden arkadaşlarımıza gerçekten çok teşekkür ederiz.

Ben Güven Duysak ve hayat arkadaşım, sevgilim Deniz Tomba Duysak ile kararınca taze olan tecrübelerimizi ve düşüncelerimizi paylaşmaya, Evlilik Cüzdanı üzerinden devam edeceğiz.


paylaş

0 yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir