Bu Sene Tatil Zor


Hayatın her geçen gün daha da pahalılaşması ve üzerimize kayıtlı borçların artmasıyla, bu seneki tatil planlarımızı önümüzdeki seneye erteledik. Yani inşallah.

Geçen yılın Eylül ayından beri tek yapabildiğimiz gerçek anlamda tatil balayımız oldu. Antalya’da Arcanus Side Resort’ta yaptığımız balayının hala tadı damağımızda. Genel Koordinatör Hikmet Bey’in sayesinde el üstünde tutunduk neredeyse. Her şey çok güzeldi.

Evlenene kadar her şey dahil konseptinden hiç de hoşlanmazdım. Ama evlendikten sonra sanki bu paket bana ve Deniz’e göre de daha uygun geldi. Öncelikle kafamıza göre tatil için zaman yok. Üstelik maddi kaygılarımız da var elbette. Gönül ister ki 20 gün Türkiye turuna çıkabilelim. Ya da Avrupa’dan başlayıp yavaş yavaş Afrika ülkelerine doğru gidelim. Fakat her şeyden önce böyle bir zaman yok. Afrika mı dedim? Biraz abarttım sanırım.

Her şeye rağmen tatil yapmak zor değil tabi. Fakat bu sene böyle bir planımız olamayacak gibi. Marmaris’te kardeşim Fatoş var örneğin. Fakat oraya bile gitmeye vaktimiz yok sanırım.

Sevgilerimle.

Tags: Evlilik Cüzdanı, Güven Duysak, Deniz Tomba Duysak, Tatil, Antalya, Evlilik Hayatı, Evlilik Yaşamı,


paylaş

0 yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir