Hayatımın En Güzel 6 Yılı


Bugün Deniz’le tanışmamızın yıl dönümü. 6 sene önce hiç de tahmin edemeyeceğimiz bir serüvene başladık.

Bir bayramdı, Kurban Bayramı. Bir haftalık tatil süresinde hiç dışarı çıkmayacağım diye planlamıştım. Fakat bir telefonla tüm süreç değişti ve ben bayram tatilini geçirmek üzere, Doğan’ın daveti üzerine İstanbul’a gittim.

Bir şekilde Deniz’le tanıştım…

Bu geçen 6 sene boyunca o kadar çok şey yaşadık ki. Kötü günlerimiz de oldu. Hatta o kadar iğrenç olaylarla karşılaştık ki hayatımızın dönüm noktası oldu diyebilirim. Neyse.

Ne zaman kendimi iyi hissetmesem bir bakmışım Deniz hemen merhem oluvermiş, ne zaman bir şey eksik olsa bir bakmışım Deniz tamamlamış. İşte gerçek aşk böyle bir şey. Bizim ani başlayan aşkımız, hiç değerini kaybetmeden 6 yıldır sürüyor. 60 yıl daha sürsün inşallah, Denizi’in de dediği gibi son gün ne zamansa o zamana kadar sürsün inşallah.

Sevdiğim kadın, karım, yoldaşım olmasının yanı sıra bana hayatımdaki yanlışları da gösteren, düzeltmemde yardımcı olan, önayak olan kadın oldu Deniz. Net olarak söyleyebilirim ki Deniz’i çok seviyorum. Bu konuda yüzde yüz netim! (Bu cümleyi yeni başladığımız zamanlarda da kullanıyordum:D ) Eğer bugün daha mutlu, eski problemleri geride bırakmış, sevildiğimi hissederek hayatımı sürdürüyorsam, Deniz’in sayesinde.

Kavga etsek de bazen, birbirimize kızsak da biz biriz ve olmaya da devam edeceğiz. Hayatımızdan memnunuz biz. Herkes en az bizim kadar mutlu olsun inşallah…

Seni çok seviyorum canım sevgilim…

Sevilerimle.

Tags: Deniz Tomba Duysak, Güven Duysak, evlilik cüzdanı, evlilik hayatı, yıl dönümü, aşk, İstanbul,


paylaş

0 yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir