Yere Batsın Erkekliğiniz!


Bir süredir haber izlememeye gayret ediyorum. Genelde başlıklarına bakıp geçiyorum sadece.

Seçimlerdi, cinayetlerdi detoks diyelim kendi adıma. Ancak bugün gördüğüm haberle mahvoldum… Hepinizin bildiği, okuduğu üzere Emine Bulut cinayeti…

Kaç oldu, kaçıncı oldu ülke olarak sayamıyoruz artık. Resmen normalleşiyor! Yahu burası Muz Cumhuriyeti mi? Koskoca ülke be burası! Koskoca devlet sadece halkından vergi almaya mı yarıyor?

Özgecan cinayeti, Münevver Karabulut cinayeti, trans birey Gökçe Saygı cinayeti ve binlercesi… Hiç mi kıymetimiz yok gözünüzde ey devlet büyükleri?!

Kadını çocuklarının gözü önünde katleden bir ‘cani’… O da ana baba evladı değil mi? “Yok o saatte dışarda ne işi vardı?”, “Yok o kadar kısa giyinmeseydi”… Yahu sizene?

Ben idama falan karşıyım, alın bu ‘adamları’; dünyada yaşayan değerli insanlar için, deneylerde kullanın. Bu adamı rehabilite edemezsin, bu adamı ‘iyi bir adam’ yapamazsın. Hapiste neden besleyelim ki? Farelerin, o hayvancağızların üstünde deney yapacağımıza, alın bunları deneyin deneyebildiğiniz kadar!

Kadınlar! Sözüm size!

Erkeğin elinin kiri değildir! Erkek her zaman haklı değildir! Erkek egemen değildir! Erkeksiz kadın olur, mis gibi de olur. Çocuklarınıza, bilhassa erkek çocuklarınıza önce insan olmayı, sonra erkek olmayı öğretin. Erkeklik bir organla olmuyor malum! Zira bir çocuğun eğitimi önce ailede başlar. Çocuklarınıza kadını ezmeyi değil, kadının da önce bir insan olduğunu öğretin!

Erkekler! Düşün yakamızdan! Namus iki bacak arasında değil! Namus önce iyi insan olmak demektir. Örnek baba, örnek koca olmak, haramsız, yalansız yaşamak demektir!

Allah bu sistemin belasını versin!


paylaş

0 yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir