Hayat, Hep Bir Mücadele…


Hayat gerçekten bitmeyen, tükenmeyen bir mücadeleden ibaret. Sürekli bir şeyler için koşturuyoruz, tırmalıyoruz, çalışıyoruz, didiniyoruz.

Hepimiz için yaşam gün geçtikçe zorlaşıyor. Kazandığımız yetmiyor, sürekli bir kısır döngü halindeyiz.

Daha öncesinde nasıl zor evlendiğimizden, her şeyi hakkıyla mücadele ederek yaptığımızdan sık sık bahsetmiştik. Ki zaten bu bloğu açmaktaki amacımız da buydu; evlilik cüzdanıyla sizlerle kah iyi anılarımızı, kah zorluklarımızı paylaşmak içindi.

Bugün de benim için öyle bir gün diyebilirim. Kardeşim Hilal bir süredir bende. Güven’le birlikte fotoğraf, video işlerine giriştiler. Hilal Güven’e modellik yapıyor 🙂 Biliyorsunuz artık işler internet üzerinden yürüyor. Bizler de bunun üzerine yoğunlaşmaya çalışıyoruz kendimizce. Shutter Stock diye bir olay var; sen fotoğraf veya video çekip koyuyorsun, beğenenler bunu satın alıp, filmlerde, belgesellerde, kişisel alanlarında kullanıyor. Henüz bir gelir elde edemedik 🙂 Ancak mücadeleye devam ediyoruz.

Şu an evde hunharca çalışmalar var. Kupalarım, kahve fincanlarım, bilgisayarlar, yani anlayacağınız evdeki tüm alet edevat bize eşlik ediyor 🙂

Bu dönemlerde gerçekten her şey hepimiz için çok zor. Allah herkesin yolunu açık etsin.

Bize iyi şanslar dileyin lütfen.                       

Evlilik cüzdanını takipte kalın, sevgiler.


paylaş

0 yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir