Blog’umuzdan Merhaba!


Biz; yaklaşık beş yıllık uzun mesafe ilişkisinin sonunda, bin bir mücadele sonucunda henüz evli bir çiftiz.

Çok uzun yıllardır birlikte eğlenceli bir şeyler yapma fikrinden doğan bu projemizle karşınızdayız. Daha yapacak çok şey var ancak ilk bununla başlayalım dedik 🙂

Günümüzde iş hayatlarının yoğunluğundan dolayı komşuluk ilişkilerimiz epey azaldı fakat sosyal medya bu konuda derdimize başka türlü çare oldu diyebiliriz. Sizler bizim evimize gelemeyeceksiniz fakat biz size geleceğiz, e bir bardak sıcak çayınızı içeriz artık 🙂 Ya da çayınızı kahvenizi yanınıza alın, evimize online bağlanın. Amacımız önce eğlenmek. Biz eğlenirken siz de eğleneceksiniz elbette. Aslında bizde kendinizi bulacaksınız. Çok iddialı dediğinizi duyar gibiyim… 🙂 Ama emin olun her çift kendi hayatından bir şeyler bulacak evimizde. Bizler evlenmeden önce, evlenirken, evlendikten sonra yaşadığımız her zorluğu, zorluğun ardından gelen mutluluğu, evlilik hayatında neleri gözümüzde büyüttüğümüzü, neleri gözden kaçırdığımızı en sade ve en gerçek haliyle sizlerle paylaşacağız. Çoğu şişirme diziler gibi ütopik değil; evinizin gelini, damadı, görümcesi, kayınçosu vb. olarak görebilirsiniz 🙂 Yazılarımızla, hatta çoğu zaman videolarla bizi takip edebileceksiniz.

Günün stresini biraz olsun azaltmak, biraz eğlenmek, bazen öğrenmek, çoğu zaman dertleşmek için evimize misafir olur musunuz?

Evlilik Cüzdanı yayında! Hadi hazırlayın çayları kahveleri…


paylaş

0 yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir