Blog İyidir


Blog her zaman iyidir.

Bir süredir planladığımız blog sitemizle karşınızdayız. Bu paylaşımda neden böyle bir şeye kalkıştık kısaca özetlemek istedik.

Aslında normalde sadece milletimizde görülen bir abartmayı, tüm dünya sosyal medya fenomeni olma yolunda gerçekleştiriyor. Para kazanmanın farklı ve en güçlü yollarından biri olan sosyal medya, aksini iddia etmiyorum; çok faydalı. Fakat yazma ve okuma, öğrenme, “normal” paylaşma alışkanlıklarımızı kaybettiriyor. İşte tam da bu noktada evlilikcuzdani.com devreye girececk. Yaniz biz; Deniz ve Güven, karı-koca olarak hem eğlenmeyi, hem de kendimizden bir şeyler paylaşmayı amaçlıyoruz.

Sivri dilimizi törpüleyerek yazmaya gayret ettiğimiz bu blog, alışveriş, ilişki, tatil, yemek, gündem gibi kategorilerden oluşan yazıları barındıracak. İşin en güzeli de ne biliyor musunuz? Kimseye bir şey beğendirme amacımız olmayacak. Reklam vermek isteyen olsa bile bizi asla etkileyemeyecek. Neysek oyuz.

Hani bizim özümüzde olan eve misafir olma durumu var ya, işte biz televizyonlara çıkamayacağımzıdan bu şekilde evlerinize misafir olmaya, sizi evimizde ağırlamaya evlilikcuzdani.com ile talip olduk. Siz de yorumlarınızla, eleştiri ya da beğenilerinizle yanımızda olabilirsiniz. Önemli olan paylaşmak. Önemli olan güzel Türkçe’mizi düzgün kullanarak paylaşmak.

Neden sosyal medya değil de blog?

Biraz da olsa yukarıda bahsettiğim üzere sosyal medya insanı maalesef köreltiyor. Sosyal medyada paylaşım yapan kullanıcıların çoğu, aslında olmadığı bir kişiliğe, görünüme bürünüyor. Özellikle Çin ve Japonya’daki örneklerini sıklıkla görüyoruz. Biz, sosyal medyayı doğru kullanarak hayatımızı, görüşlerimizi bu blog üzerinden paylaşacağız. Yani asıl kaynak her zaman blog yazılarımız olacak. Şimdiden ilginiz için minnettarız.


paylaş

0 yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir