Muhteşem keyifli bir film: Olanlar Oldu


Deniz’le Ata Demirer filmlerinin neredeyse hepsini çok severiz. Olanlar Oldu filmini de herhalde 10 kez izlemişizdir.

Olanlar Oldu filminde Ata Demirer, Zafer karakterini canlabdırıyor. Anne Döndü Hanım ise yine Ata Demirer. Zafer, babasından kalan tekneyi turizmde işletir. Eski sevgilisi olan Mehtap’tan ayrılmasının ardından biraz aşk acısı çekmiş, genelde teknede yatıp kalkmaktadır.

Anne Döndü Hanım ise pansiyon işletmekte, Zafer’in Mehtap’la yeniden başlamasını evlenmesini istemektedir. Fakat Zafer’in bir tekne turu için karşısına çıkan Aslı (Tuvana Türkay), tüm durumu bozup yeniden yazacaktır. Birbirleri ile oldukça eğlenceli vakit geçirirler. Birbirlerine aşık olurlar.

Zafer’in eski sevgilisi Mehtap’ın babası İbrahim de denizcidir. Sürekli Zafer’in teknesi ile dalga geçer, tekneyi ve Döndü Hanım’ın restoranını almak ister. Asıl amacı farklıdır ama: Döndü Hanım’a eski yıllardan beri olan aşkı.

Gel zaman git zaman Aslı ve Zafer birbirlerine iyice yaklaşırlar. Aslı’nın gitmesi gerekir fakat dayanamaz geri döner.

Film 2017 yapımı. Netflix’iniz varsa dilediğiniz zaman izleyebilirsiniz. Biz ailecek defalarca izledik.

Başrollerinde, Ata Demirer, Tuvana Türkay, Ülkü Duru ve Salih Kalyon var. Toprak Sergen, Seda Güven, Renan Bilek, Bedir Bedir de filme ayrı bir güzellik katıyor. Fragmanının şuraya bırakıyorum. Bir göz atın, gerçekten severek izleyeceksiniz.

Sevgilerimle.


paylaş

0 yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir