Ev Eksikleriniz Asla Bitmeyecek!


Bekarkan hep duyardım, “Hiç dert etme evin eksikleri hiç bitmiyor” derlerdi. Ben de nasıl oluyor diye düşünürdüm. Hakikaten çok doğruymuş.

Düğün öncesinde tonla eşya, gereç aldık. Deniz’in çeyizinden de onca eşya geldi. Mutfak, salon, banyo, çalışma ve misafir odası derken, dolmaz dediğimiz ev bir anda doluverdi. Fakat sürekli “Şunu da almamız lazım” diyoruz.

Evlenecek çiftlere sözüm odur ki kendilerini hiç kasmasınlar. Asgari şartlarda eşyalarını alıp evlerine yerleşsinler. Gerisi zaten gelecek. Sürekli bir şey alma ihtiyacınız olacak. Biz eve taşındık, dekoratif eşyaların az olduğunu fark ettik. Kısmen de olsa tamamladık. Sonra misafir odasına alınan koltuklar derken, şimdi yine misafir odasına birkaç eşya daha alma düşüncemiz var. Salona ise ne kadar alışveriş yaparsanız yapın sanki hiç bitmeyecek gibi duruyor. Mutfakta ise bir eksiğimiz kalmadı sanırım. Sadece sanıyorum tabi 🙂

Her şey zamanla tamamlanıyor. Biz bir evi ilk etapta yüzde 100 tamamlayabilecek insanlar değiliz. Kiracı olduğumuz eve de tonla para harcamanın bir getirisi de pek olmayak. İnşallah günün birinde kendi evimiz olursa, o zaman elimizden geldiğince evimize harcamalar yapabiliriz.

Sevgilerimle.

Tags: Evlilik Cüzdanı, Deniz Tomba Duysak, Güven Duysak, kiralık ev, satılık ev, ev eksikleri, ev dekorasyonu, ev süsü


paylaş

0 yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir